KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13292071
nr 1329 2071
Johannes Gebhard
(1894-1976), Sverige
Akvarell, "Från Strandvägen". Signerad. Motivet: 27x37 cm
Johannes Gebhard, svensk bildkonstnär född 1894, död 1976.
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 25 maj 2020
kl 18:24:25
21/5 06:15:38
200 kr
25/5 18:19:25
Johannes Gebhard
Läs mer om Johannes Gebhard